Голова Держекоінспекції: з 8 серпня Україна живе в борг у природи

Україна з неділі, 8 серпня, живе в екологічному боргу, тобто використовує більше ресурсів, ніж українське довкілля може відновити за рік. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Голова Держекоінспекції: з 8 серпня Україна живе в борг у природи

«Сьогодні настав день, коли українці використали більше ресурсів, ніж українське довкілля може відновити за рік. З 8 серпня Україна живе в борг у природи», — написав він.

Мальований зазначив, що цю дату розрахували дослідники з організації Global Footprint Network. Щороку фахівці аналізують використання природних ресурсів у різних країнах і на планеті в цілому та визначають День екологічного боргу. Для всієї Землі він настав 29 липня.

«Єдиний вихід для людства — змінити підхід до споживання ресурсів. Для цього кожен з нас повинен зменшити свій екологічний слід — обсяг використаної енергії, води тощо. Прості звички, як то раціональне споживання водних та енергетичних ресурсів, зменшення генерування сміття, застосування принципу мінімалізму під час покупок, зможуть врятувати наше майбутнє», — зазначив Мальований.

Глава Держекоінспекції зазначив, що якщо щороку День екологічного боргу буде посуватись на 5 днів, то вже у 2050 році обсяг споживання ресурсів буде дорівнювати обсягу їх відновлення.

“наразі в Україні динаміка позитивна – торік ця дата припала на 24 липня – на 2 тижні раніше. Сподіваюсь, що весь світ також вживатиме заходів, щоб пересунути день боргу і гармонія з планетою буде досягнута!”, написав чиновник

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram