Трамп хоче створити космічні війська

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче створити космічні війська як незалежну військову гілку.

Про це повідомляє АР.

“Ми матимемо космічні війська, які будуть окремою, але рівноправною військовою галуззю”, – цитує його слова агентство.

Трамп хоче відновити повноцінну роботу космічної програми. На його думку, Сполучені Штати стануть лідером у космосі.

 Відновлення роботи космічної програми він назвав питанням національної безпеки, заявивши, що не хоче, щоб “Китай, Росія та інші країни випереджали нас”.

Трамп пообіцяв повернути США на місяць та досягнути Марсу.

До речі, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що сумнівається у тому, що президент США Дональд Трамп міг назвати окупований Крим російським, бо його жителі спілкуються російською.

Про це Клімкін розповів в інтерв’ю на “5 каналі“.

“Ми повинні отримати інформацію з перших уст, що було сказано. Я вважаю, що ні, я пам’ятаю зустрічі з Трампом, що він казав стосовно окупованого Криму. Він дійсно питався, чи говорять там люди російською, але він дуже чітко висловив свою позицію стосовно того. Якщо це злив – це одна справа, якщо це якось видерте з контексту, це інше”, – зазначив Клімкін.

Міністр зауважив, що під час зустрічі G7 було багато різних дискусій, “на скільки ми всі розуміємо, дуже багато було емоцій”.

 “У мене вже є декілька версій, але це була зустріч тет-а-тет, тому ми це з’ясуємо, звичайно. Я вважаю, що такого не було. Те, що я чув особисто від Трампа, – це чітка позиція щодо Криму. Думки з Криму, Донбасу, Росії могли бути, але Трамп не випадково приймає рішення про “Джавелін”, санкції проти російських олігархів”, – сказав глава МЗС.

Раніше BuzzFeed News із посиланням на два джерела у дипломатичних колах повідомило, що Дональд Трамп заявив лідерам “Великої сімки”, що Крим є російським, оскільки усі, хто живе на півострові, розмовляють російською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *