Loading...

Гриценко розповів про перспективи об’єднання з Лещенком, Шабуніним, Саакашвілі та Садовим

Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко в інтерв’ю НВ розповів про прогрес у переговорах щодо об’єднання з рухом антикорупціонерів.

Рух антикорупціонерів неформально очолюють Сергій Лещенко (народний депутат від Блоку Петра Порошенка) і Віталій Шабунін (голова Центру протидії корупції).

За словами Гриценка, поки що результат половинчастий, але сторони постійно контактують, і є вже передумови говорити, що може бути створена одна команда, а згодом і спільна коаліція.

“Якщо ми не здатні об’єднатися, щоб вивести країну у позитивний тренд, значить, ми неадекватні ситуації самі”, – заявив політик.

Гриценко зазначив, що від березня був організатором процесу переговорів щодо об’єднання, у яких у різному форматі беруть участь такі політичні сили, як Самопоміч (лідер – Андрій Садовий), Рух нових сил (лідер Міхеїл Саакашвілі), Європейська партія України (лідер Микола Катеринчук), ДемАльянс та інші.

Він наголосив, що у випадку об’єднання готовий відмовитися від особистих політичних амбіцій.

“Від Громадянської позиції я отримав мандат на проведення таких переговорів і дозвіл, якщо потрібно, опустити прапор нашої партії перед прапором іншої, більш сильної політичної сили. Ми готові прибрати будь-які амбіції – персоніфіковані, кадрові і так далі – лише для того, щоб це об’єднання відбулося”, – сказав Гриценко.

Нагадаємо, чергові вибори до Верховної Ради заплановані на 2019 рік.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *