“Путіну дорога в пекло”: відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України

Популярна співачка Анастасія Приходько отримала звання заслуженої артистки України.

Про це повідомляється прес-служба Адміністрації президента України.

Приходько була нагороджена за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток країни і високий професіоналізм.

У мережі українську співачку привітали й акцентували увагу на тому, що вона не проміняла рідну країну на російський ринок.

“Моя сестричка – Заслужена артистка України! Нарешті!” – пише Назар Приходько.

“Неймовірно талановита співачка і патріотка, що не проміняла рідну Україну на російський ринок, Анастасія Приходько за моїм зверненням до Дня Незалежності отримала цілком заслужене звання заслуженої артистки України… Слава Героям – тим, хто воює піснею, зокрема!” – наголосив народний депутат Андрій Лозовий.

"Путіну дорога в пекло": відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України "Путіну дорога в пекло": відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України "Путіну дорога в пекло": відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України "Путіну дорога в пекло": відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України "Путіну дорога в пекло": відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України

Нагадаємо, що Приходько ще в березні 2014 року відмовилася від концертної діяльності в Росії.

Також українська співачка різко відгукувалася про президента РФ Володимира Путіна.

“Він перетворився з нормального президента 2000-якогось там року на повного виплодка пекла. Не знаю, мені дуже хочеться вірити, що рай і пекло існують, і я хочу, щоб він потрапив до пекла. Він не мав на це все ніякого права”, – заявляла Приходько.

"Путіну дорога в пекло": відома співачка-патріотка стала заслуженою артисткою України