На Київщині ошукані пайовики вийшли на марш протесту

Селяни вимагали заарештувати їх кривдника – аграрного шахрая Сергія Попова
Ошукані пайовики агропідприємств Фастівського та Бердичівського районів Київської та Житомирської областей вийшли на марш протесту проти дій бізнесмена-аграрія Сергія Попова. Близько сотні людей пройшли вулицями села Забір’я Києво-Святошинського району, вимагаючи притягнути до відповідальності несумлінного підприємця.
Власники земельних паїв тримали в руках транспаранти «Попов – злодій», «Попов став злодієм і сім’ї ганьбою», «Ні честі, ні слова – є тільки борги Попова», «Красти багато і знову – кредо злодія Попова», «За кожен крадений пай горіти тобі в пеклі – так і знай ». У будинку бізнесмена селяни провели мітинг.
«Ми вимагаємо затримати Сергія Попова, який на посаді заступника голови Фастівської райдержадміністрації обманним шляхом привласнив собі сотні гектарів орної землі, а сьогодні безсоромно обкрадає сотні пайовиків, які не виплачуючи їм орендну плату», – заявила Алла Ковальчук з Бердичева, власниця земельного паю, відданого в оренду агрокомпанії Сергія Попова «Трояновський».

Ошукані пайовики зібрали підписи під вимогою до правоохоронних органів порушити проти Сергія Попова кримінальну справу за фактом земельних махінацій і численних порушень умов договорів оренди.
Як раніше повідомляли ЗМІ, в суботу, 14 жовтня, в селі Забір’я Києво-Святошинського району Київської області скоєно напад на журналіста Сергія Розова. За інформацією джерела в правоохоронних органах, до злочину проти репортера причетний бізнесмен Сергій Попов.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *