Корупція в дитячих садках: киянку зацькували за відмову дати хабар

На маму дворічного хлопчика, який відвідує дитячий садок №60 у Святошинському районі, чинять тиск за відмову здавати велику суму на “потреби” освітнього закладу.

Про це Євгенія Язова розповіла на сторінці “Батьки SOS” в Facebook, інформує  Наш Киев.

Жінка відмовилася здавати 1000 гривень на потреби дитячого садка, а також нагадала іншим батькам про офіційну заборону поборів в освітніх установах столиці. Після цього їй почали надходити погрози від керівництва дитсадка та невідомих.

Також Євгенія стверджує, що главу батьківського комітету саду, яка й ініціювала здачу грошей, вибрали неправомірно.

“На мої питання завідуючій, чи робила вона запити про потреби саду в побутовій хімії, канцтоварах і так далі, була відповідь: “Що я тільки не писала, нічого не дають, а то, що дають, нам не потрібно!”, – розповіла Язова.

Після оголошення суми в 1000 гривень з усіх батьків тільки Євгенія відмовилася здавати гроші, а також підписувати із завідуючою “Договір про співпрацю”, який, до слова, як з’ясувала перевірка Департаменту освіти і науки України, є незаконним. У зазначеному договорі описані зобов’язання батьків, в тому числі щодо поліпшення матеріальної бази дитячого навчального закладу. У дитячому садку жінку звинуватили в публічному поширенні документа і почали цькувати.

“Сказали з подачі і підтримки завідуючої, що я зробила таку атмосферу в саду, що вихователі не хочуть працювати, завідуюча відразу пішла у відпустку і потрапила на лікарняний, а наші діти не бачать театру в саду, і їм “нема чим витирати попу”, так як я заявила, що гроші для саду виділяються, просто завідуюча їх не просить, – описала ситуацію Євгенія. – Глава батьківського комітету посилає мене двозначним текстом і налаштовує батьків проти мене, і вихователів проти моєї дитини за мою життєву позицію. Морально принижує, далі збирає гроші на потреби садка, хоча я неодноразово пропонувала від всіх батьків написати колективне звернення в РУО про те, щоб нашу саду виділили гроші.

Мама дитини звернулася до глави Департаменту освіти і науки Олені Фідонян з проханням розібратися в ситуації, що виникла в дитсадку №60 Святошинського району, звернути увагу на інші дитячі садки, а також допомогти перевести дитину в інший дитсадок в тому ж районі.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *