Loading...

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПЕРЕЯСЛАВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ПІД ПАРКАНОМ “ЮГЕНЕРГО”. ЧОМУ?

Вчора День Незалежності України частина переяславців святкувала поблизу підприємства “Югенерго”, біля якого з 18 серпня проходить мирна акція проти ТЕЦ у Переяславі, будівництво якої з якихось причин приховувалося від громади буквально до останнього часу… Чому? Відповіді на це питання тепер слід шукати як у міській раді, так і в тих “будівників світлого майбутнього”, які нині активно почали переконувати місцевих жителів у корисності свого бізнесу в нашому місті.
А чому ж тоді мовчали 1,5 року? Чому не реагували на результати громадських слухань, на яких ще у травні 2016-го люди сказали НІ ТЕЦ? Чому тепер, коли нарешті з’ясувалося те, що будівництво станції вже на своєму завершальному етапі, бізнесмени раптом так р’яно кинулися переконувати містян, що для них це манна Небесна? Чому раніше двічі організовували поїздки до Сміли, щоб подивитися на це “чудо” в роботі, а коли активісти самі поспілкувалися з місцевими жителями та після того, як на останній позачерговій сесії Переяслав-Хм. міської ради виступили мер, депутат та кілька жителів цього міста, що на Черкащині, нам нині кажуть, що Смілянська ТЕЦ для нас не показник: вона, мовляв ЗАЗ, а в Переяславі будується “мерседес”. Чому тепер розкидаються листівки по місту і переяславців кличуть вже до Білорусі? Мовляв там така ж ТЕЦ, як і в нас, вона прекрасна, з труби, мовляв, парфуми вилітають, що й нас всіх очікує, якщо запрацює…
Дивно все це…. Невже ці люди не розуміють, що той меморандум, який вони надумали нині підписувати з містянами не несе жодної юридичної сили?
Адже тепер є кримінальна справа, яка порушена щодо законності будівництва ТЕЦ у Переяславі…. на багато питань, які в ній зафіксовані, інвестори, та й чиновники з депутатами, мають дати відповіді, а суд повинен прийняти рішення – то законно чи ні велося її будівництво в нашому місті, як видавався дозвіл на її зведення та що ще приховано за завісою таємничості даного будівництва….
Отож вчора частина переяславців, які проти того, щоб у середмісті диміла 36-метрова труба в нашому екологічно чистому історичному місті-музеї і котрі не бажають, щоб у її топці щодоби згорало по 70 кубів лісу, День Незалежності святкували біля “Югенерго”. Місцевий гурт “Драбадан” подарував нескореним свою творчість… а дівчатка з прилеглих мікрорайонів теж порадували присутніх прекрасним виконанням українських пісень….
Час покаже, хто думав на перспективу громади і рідного міста, а хто турбувався лише про особисті меркантильні інтереси….

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *