ТЕМНІ ПАРКИ

На липневому виконкомі міські урядовці серед інших розглядали питання схвалення змін до програми благоустрою міста на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради 29.11.2018.

Програма благоустрою завжди викликає багато запитань і суперечок, особливо серед депутатів. І хоча виконкомівці – люди в основному сумирні, надійні, перевірені та ретельно відібрані для проведення потрібних владі рішень, навіть вони зацікавилися пунктом 1.4. проекту цього рішення, в якому сказано: «В таблиці 7 «Ремонт та утримання парків та скверів» в підпункті 4 «Виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту парку ім. Г. Сковороди» слова та цифри «Г.Сковороди» та «50,2 тис. грн.» замінити відповідно словами та цифрами «Т. Шевченка» та 226,499 тис. грн.». Тобто, парк Сковороди, чотири сотки якого захопила мерівська фірма «Кобзар», уже не ремонтуємо, а всі сили й засоби кидаємо на парк Шевченка (у якому знаходиться НЦК «Зустріч»)?

Отож читайте у свіжому випуску газети, як і чому більше двох років тому міська рада, не оформивши землю, замовила проектно-кошторисну документацію на ремонт парків у переяславської проектної групи і раптом, заплативши за роботи 50,2 тисячі гривень раптом взяла і відмовилася від від її послуг

 НА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИКОНКОМУ ЗЕМЛЯ В ПАРКАХ УСЕ ЩЕ НЕ БУЛА ОФОРМЛЕНА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *