Гройсман пообіцяв зберегти доставку пенсій Укрпоштою

З січня 2019 року “Укрпошта” закриє до 7 тисяч поштових відділень, якщо не буде підвищено тариф за послуги доставки пенсій.

Про це заявив голова компанії Ігор Смілянський в інтерв’ю “Урядовому кур’єру”.

“Ми підготували антикризовий план, який введемо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що “Укрпошта” змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій”, – заявив він.

“З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу”, – сказав Смілянський.

За його словами, “Укрпошта” зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і вигідно.

Смілянський заявив, що причина закриття відділень – збитковість.

“В середньому кожне з них щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості – доставка пенсій за тарифами нижче собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень”, – розповів Смілянський.

Він також заявив, що Міністерство соцполітики і Пенсійний фонд відмовилися змінити тариф для “Укрпошти” на послуги доставки пенсій.

“Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік”, – сказав Смілянський.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв не допустити припинення Укрпоштою доставки пенсій і запропонував менеджменту піти у відставку в разі незгоди з його позицією.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

“Призначений на конкурсній основі менеджмент (Укрпошти – ред) має вирішувати проблеми компанії, а не брати людей у заручники своїх управлінських рішень” – сказав прем’єр-міністр, коментуючи інформацію про можливість закриття кількох тисяч відділень компанії, що ускладнить доставку не тільки кореспонденції, а й пенсій.

Гройсман запевнив, що не допустить такої ситуації.

 “Економити хай починають з себе – своїх заробітних плат. Якщо менеджмент Укрпошти не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їхня незмінна позиція, я б радив їм всім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу”, – додав очільник Кабміну.

Прем’єр-міністр нагадав, що нещодавно в Укрпошті було призначено незалежну наглядову раду і уряд планує звернутися до неї з проханням дати оцінку ситуації, що склалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *