Трамп назвав свою перемогу на виборах “найгіршою подією” для Росії

Президент США Дональд Трамп стверджує, що його перемога на президентських виборах в 2016 році стала найгіршим з того, що трапилося з Росією.

Про це він заявив під час зустрічі з виборцями в Північній Кароліні, передає Fox News.

“Я скажу вам ось що: найгірше, що трапилося з Росією це те, що я переміг на виборах”, – заявив Трамп.

“Але в той же час взаємодія з Росією, Китаєм, і, чесно кажучи, з КНДР, Південною Кореєю і Японією, а також всіма іншими – це хороша, а не погана річ”, – сказав він, додавши, що США будуть продовжувати домагатися результатів.

Нагадаємо найближча зустріч президентів США і Росії пройде в Парижі 11 листопада. Тоді в столиці Франції пройдуть урочистості з нагоди 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Також повідомлялося, що Трамп запросив президента РФ Володимира Путіна до Вашингтона.

Трамп і Путін зустрічалися в Гельсінкі в липні цього року.

Після цієї зустрічі Трампа критикували і демократи, і республіканці за його заяви про те, що він вірить Путіну, який заперечує російське втручання у вибори в США (а це суперечить висновкам американської розвідки).

До речі,  зустріч президентів США і Росії в Парижі буде короткою, про повноцінний саміт не йдеться.

Про це радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив на прес-конференції в Тбілісі, пише Радіо Свобода.

Болтон підтвердив, що готується зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна в Парижі 11 листопада в ході заходів, присвячених сторіччю закінчення Першої світової війни. Однак, за його словами, ця зустріч “буде короткою”, тобто мова не йде про повноцінний саміт.

Болтон також підтвердив, що передав Путіну запрошення від Трампа відвідати Вашингтон. Однак неясно, коли може відбутися подібний візит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *