”Смикнутися не зможе!” Соловйов зухвало пригрозив Україні новою війною

Головний пропагандист Росії Володимир Соловйов дозволив собі нахабно пригрозити Україні війною в Азовському морі через розрив договору про дружбу з країною-агресором

Більше того, він самовпевнено заявив, що тепер пересування її суден у зазначеній акваторії буде жорстко обмеженим, а в разі порушення державі не допоможуть навіть союзники в НАТО. Маревні агресивні роздуми рупор Кремля озвучив у власній програмі на телеканалі “Росія 1”.

“Клімкін (міністр закордонних справ України. – Ред.) же нутром відчуває, що розірвання договору викличе проблеми. Тому що він же вирахував, що таке Азовське море. Тобто, тепер за 12-мильну зону Україна і смикнутися не зможе. Так що тепер, хлопці, у вас і з Азовом будуть такі проблемки, що жоден флот НАТО вам не допоможе”, – уїдливо висловився путінський підлабузник, намагаючись приховати під погрозами нервову реакцію на рішучий крок України, спрямований на розрив відносин із агресором.

Як повідомлялося раніше Соловйов осоромився їдким зверненням до українців, в якому натякнув на їхню неповноцінність порівняно з народом країни-агресора. Крім того, він відзначився безглуздим фейком про те, що своєю державністю Україна нібито зобов’язана радянським диктаторам Володимиру Леніну і Йосипу Сталіну.