ГПУ спростовує слова Рябошапки про судимість депутата “Слуги народу”

Як повідомила  пресслужба ГПУ, інформація щодо підтвердження погашеної судимості депутата від “Слуги народу” Романа Іванісова, озвучена генеральним прокурором Русланом Рябошапкою, не є підтвердженою.

 “Інформація щодо підтвердження погашеної судимості одного з народних депутатів України, озвучена сьогодні під час брифінгу в Генеральній прокуратурі, не є підтвердженою”. 

 В ГПУ заявили, що перевірка наразі триває, про її результати  буде офіційно повідомлено додатково.

  Генеральний прокурор Руслан Рябошапка на брифінгу 20 листопада підтвердив поширену раніше інформацію, що народний депутат “Слуги народу” Руслан Іванісов має погашену судимість за обвинуваченням у зґвалтуванні.

“Перевірка була здійснена. Не Генеральною прокуратурою, а відповідними органами, ті факти, про які ви говорили вони підтвердилися. Його судимість погашена, тому вважається, що людина не судима на даний момент”, – сказав він.

Раніше екснардеп колишній “радикал” Ігор Мосійчук у своєму Telegram-каналі оприлюднив інформацію, що народний депутат від “Слуги народу” Роман Іванісов у середині 90-х років був засуджений за зґвалтування неповнолітньої.

Іванісов, у свою чергу, в своєму Facebook назвав цю інформацію “чорнухою” і “заказухою” і оприлюднив довідку про відсутність судимості.

Нагадаємо:

  • 41-річний Руслан Іванісов пройшов до Верховної Ради по виборчому округу №153 на Рівненщині.