Погодний апокаліпсис: на Західну Україну обрушилася божевільна буря. Фото

На Прикарпатті, село Микуличин, в неділю, 3 вересня, обрушилася страшна негода.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці “Наше Прикарпаття” в Facebook.

“У селі Микуличин, пройшла божевільна гроза зі шквальним вітром і градом! Саме град наробив більше біди! Розміром в перепелине яйце він за 10 хвилин знищив весь урожай і фрукти! А також пошкодив багато автомобілів! Місцеве населення очікує сходження солевих потоків!” – повідомили очевидці.

В Івано-Франківську та області пройшли зливові дощі, місцями з градом.

У самому Івано-Франківську в результаті негоди затопило центр міста, рух транспорту був паралізований, повідомляє WestNews .

“Обіцяна синоптиками негода вже накрила цілу область і підкралася до Івано-Франківська”, – пише видання.

Як видно на фото, опублікованих у соцмережах місцевими жителями, в деяких районах міста висота води сягає метра. Рух транспорту паралізовано, а деякі машини практично повністю опинилися у воді.

Так, повністю затоплений проїзд на вулиці Вовчинецькій під залізничним мостом. Як повідомляє AutoLife IF, там працювали рятувальники.

Як повідомляє Наше Прикарпатті на сторінці в Facebook, в Івано-Франківській області в селі Микуличин пройшла гроза зі шквальним вітром і градом “розміром із перепелине яйце”. Місцеве населення очікує сходження селевих потоків.

За інформацією користувачів, буря в місті Яремче зірвала асфальт і паралізувала рух транспорту.

Нагадаємо, синоптики прогнозували в Закарпатській області сильні дощі, місцями зливи та град у ніч на 3 вересня і 3-4 вересня. Попереджалося про підвищення рівня води в річках і селях в гірських районах.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *