Горе-мати залишила 7-місячне немовля одне в квартирі на три тижні

У Рівному неблагополучна мати залишила семимісячного немовлятко одне в квартирі і зникла на три тижні. Дитину виявили сусіди. Про це повідомляє ТСН.

Сусідка розповіла, що пізно ввечері почула плач дитини і пішла шукати дитину. У сусідній квартирі вона виявила семимісячну Софію. Її мати зникла і залишила двері в квартиру відкритими. Жінка зізналася, що трохи не зомліла, коли побачила в якому стані дитина. Вона знайшла рідних дівчинки, і через кілька годин за Софійкою приїхав дядя.

З’ясувалося, що у матері-зозулі крім цієї дівчинки є ще одна дитина, 1,5-річний син. Батьки дітей в квартирі не з’являються.

Тітка малюків повідомила, що діти часто залишаються під її наглядом, так як рідна мати постійно зникає. Бабуся дітей на роботі, і жінка зізнається, що їй дуже важко, так як в її родині теж двоє дітей.

“У мене своїх двоє дітей. У селі багато городів, треба їздити, щось робити і з дітьми десь погуляти. Я ж не можу постійно з цими дітьми сидіти”, – пояснила жінка.

Сусіди вже зверталися за допомогою до відповідних органів, так як вважають, що малюки знаходяться в небезпеці. За їх словами, семимісячну Софійку мама навіть не виносить на вулицю.

У поліції про 24-річну Катерину знають. Вона вже тричі притягувалася до кримінальної відповідальності за дрібні крадіжки. І двічі родичі зверталися в поліцію, щоб її розшукати. Катерина разом з дітьми давно вже стоїть в соціальній службі на обліку.

За фактом даного зникнення буде складено адміністративний протокол, і коли мати з’явиться, з нею проведуть відповідну роботу.

Крім того, буде розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав та передачі дітей в дитячий будинок. Однак родичі готові малюків забрати в сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *