Кличко про відмову Саакашвілі: Я свій жест зробив

Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції Віталія Кличка йти на вибори разом із партією “УДАР”. Про це УП сказали люди, які активно комунікують з Саакашвілі.

В оточенні Кличка натомість лише віджартовуються, мовляв, “а хіба він був з нами?”. Також про відмову Саакашвілі повідомила журналістка Христина Бердинських.

Мер Києва та лідер партії “УДАР” прокоментував інформацію про відмову Міхеїла Саакашвілі стати головою його партії, зазначивши, що політичних планів не міняє. Про це він написав у Facebook.

“Читаю новини в ФБ щодо нашого союзу з Саакашвілі. Без емоцій: Я свій жест зробив.

Щиро і в продовження дружби та історії відносин. Запропонував у складній ситуації підставити плече, навіть не зважаючи на те, що чимало моїх прихильників неоднозначно сприйняли цю ідею.

 Так, коментарі в ФБ  -різні, але, вибачте, не вони й раніше визначали моє ставлення до людей і мої дії щодо них. Є слова, а є вчинки. Я, політично – планів не змінюю”, – написав Кличко.

Нагадаємо:

  • Перед цим із кількох джерел стало відомо, що Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції Кличка йти на вибори разом із партією “УДАР”.
  • 4 червня мер Києва Віталій Кличко заявив, що піде зі своєю партією “Удар” на дострокові вибори Верховної Ради і запропонував Міхеілу Саакашвілі стати головою партії.
  • Раніше Саакашвілі закликав однопартійців з “Руху нових сил” підтримати партію Володимира Зеленського “Слуга народу” на майбутніх позачергових виборах до Верховної Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *