Голова МВС переконує, що водіям не доведеться міняти посвідчення кожні 5 років

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що поки не планується скорочувати термін дії водійських посвідчень до 5 років. Про це він написав у Facebook, відповідаючи на питання в коментарях.

«Є світова практика за водійським посвідченням, і ми будемо її дотримуватися. Ніяких «кожні 5 років» не буде. Є дійсні законні норми», – заявив глава МВС.

Нагадаємо, що напередодні, 25 січня, заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва повідомила, що в головному сервісному центрі МВС готують законопроект, який внесе ряд змін у Правила дорожнього руху, зокрема зменшить термін дії водійських прав до 5-15 років, запровадить мікрочіп як складову даного посвідчення і унормує вік отримання прав для різних категорій транспорту.

Вона зазначила, що це вимоги директив ЄС, зокрема Директиви 2006/126/ЄС про водійські посвідчення.

Заступниця міністра також зазначила, що будуть встановлені нові стандарти періодичності проходження технічного контролю транспорту, що перевозить небезпечні вантажі; стандарти щодо підготовки та екзаменації водіїв та відповідальних за перевезення осіб; а також запроваджено вдосконалену систему звітності.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *