Loading...

Україну зобов’язали відшкодувати $ 12 млн компанії JKX Oil & Gas

Міжнародний арбітраж встановив, що уряд України порушив елементи двостороннього інвестиційного договору

Міжнародний Арбітраж зобов’язав Україну компанії відшкодувати JKX Oil & Gas $ 12 Порядку млн збитків, яких вона зазнала через порушення урядом України договору з Великобританією про захист інвестицій. Відповідне повідомлення британської компанії опубліковано на сайті Лондонської фондової біржі

“Суд встановив, що уряд України порушив елементи двостороннього інвестиційного договору між урядом Сполученого Королівства і урядом України і присудив збитки JKX в розмірі близько $ 12 млн”, – сказано в повідомленні.

За даними Мін’юсту, підставами для подачі JKX Oil & Gas позову проти України було збільшення плати за користування надрами при видобутку нафти і газу, заборона на закупівлю газу певними (великими) компаніями у всіх постачальників, крім НАК Нафтогаз України, введення правлінням Національного банку України адміністративних заходів на валютному ринку.

Нагадаємо, JKX Oil & Gas володіє в Україні Полтавською газонафтовою  компанією. 27,54% компанії належить Еклери Group, яку пов’язують з бізнесменами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, 19,92% акцій володіє Проксима Capital Group (РФ), 11,45% – Glengary Оверсіз Лімітед.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *