Росія і її маріонетки визнають мандат ОБСЄ лише коли їм зручно – США

США приєднуються до переважної більшості країн-учасниць і закликають Росію і її маріонеток поважати мандат місії ОБСЄ

Тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан закликав Росію і підтримуваних нею бойовиків на Донбасі поважати мандат місії спостерігачів ОБСЄ. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«Росія і сили, які вона озброює, тренує, якими керує і з якими разом воює, визнають мандат СММ лише тоді, коли це їм зручно. Мандат – це зобов’язання, якого треба повністю дотримуватися, а не меню, з якого ми вибираємо, коли хочемо. США приєднуються до переважної більшості країн-учасниць і закликають Росію і її маріонеток поважати мандат СММ, який включає в себе безпечний доступ на всій території України», – заявив Каміан на засіданні постійної ради ОБСЄ.

Що привело до нинішнього конфлікту на сході України, це порушення Російською Федерацією територіальної цілісності України. Що привело до нинішньої кризи в Україні, так це порушення суверенітету України. Що привело до нинішнього конфлікту в Україні, так це порушення Росією незалежності України. Що привело до нинішнього конфлікту в Україні … і продовжує бути однією з найбільших загроз для регіональної стабільності та безпеки, так це неодноразові і постійні порушення Росією … найважливіших основних принципів та комітетів ОБСЄ “, – заявив Каміан.

Він згадав випадок, коли 5 березня спостерігачі місії ОБСЄ заявили, що на непідконтрольній уряду України території Донеччини їм погрожував автоматом бойовик.

За словами Каміана, це лише одна з «довгої низки провокацій, що ставлять під загрозу життя спостерігачів», серед яких є громадяни майже всіх країн-учасниць ОБСЄ.

Каміан також заявив, що до конфлікту на сході України призвело порушення Росією територіальної цілісності України.

Як повідомлялося, Держдеп США також закликав Росію наказати своїм бойовикам перестати залякувати спостерігачів ОБСЄ на Донбасі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *