Експерт: подані декларації – це верхівка айсберга

Після задекларованих доходів та майна суспільство поступово починає перетравлювати цю інформацію, але оприлюднені декларації – це лише верхівка айсберга. Як інформує replyua.net, про це в блозі на Новому часу пише Іван Примаченко, співзасновник освітніх курсів «Прометеус».

За словами експерта, все задеклароване – у людей, які навіть ніколи не мали бізнесу і не можуть толком пояснити, звідки у них такі заощадження. «Завдяки журналістам і НАБУ зовсім скоро ми дізнаємося, що це тільки початок гучної справи – почнуться судові розгляди, викриття в корупційній діяльності, кримінальні справи. А в старих судах, природно, будуть штампувати тільки виправдувальні вироки », зазначає Примаченко. На його думку, створення електронного декларування та початок роботи НАБУ – це тільки дві вершини від всього трикутника реформ.

Третя вершина – це повноцінний запуск і притягнення до кримінальної відповідальності всіх тих, хто займався крадіжками довгі роки. Експерт упевнений, що цього ми напевно не дочекаємося – тепер, щоб зупинити роботу НАБУ, будуть кинуті всі сили, і, швидше за все, щоб зберегти накрадене, об’єднаються навіть політичні супротивники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *