Закрито всі кримінальні справи щодо Юри Єнакіївського – генпрокурор Луценко звітує про зраду

“Сьогодні дізнався, що Верховний Суд без повідомлення прокуратури прийняв рішення закрити всі справи по Іванющенку.” – пише у своєму Fаcebook генпрокурор Юрій Луценко, продовжуючи:

“І це зроблено саме перед продовженням санкцій ЄС щодо арештованих активів Януковича і К. У мене є багато емоцій і не менше аргументів проти цього рішення. Але єдиний вихід – якнайшвидше змінити склад ВСУ.” – підсумував генпрокурор.

Виконавчий директор Центру протидії корупції Дарія Каленюк вважає, що вся вина на закритті Верховним судом України всіх справ проти Юрія Іванющенка лежить на заступникові Генерального прокурора Юрієві Столярчуку. Про це вона написала в Facebook у коментарі під повідомленням Луценка.

Зокрема Каленюк прокоментувала інформацію Генерального прокурора України Юрія Луценка про закриття всіх справ проти Юрія Іванющенка (Юри Єнакіївського) наступним чином:

“Юрій Луценко, а ваш заступник, куратор усього слідства ГПУ ще за часів Шокіна, отримає заохочення за злиття кримінальної справи по Іванющенку? Нагадаю, Столярчук як процесуальний керівник в даному кримінальному провадженні не з’являвся до суду в найбільш критичних для слідства моментах. Якщо в Швейцарії і Монако знімуть арешт з 200 мільйонів сім’ї Іванющенків – відповідальність буде на вас, шановний Генпрокурор, а не на Верховному суді “.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *