Суд відібрав у приватників незаконно приватизований санаторій під Києвом

Господарський суд Київської області повернув в державну власність реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір», пише Сегодня.ua.

У прокуратурі столичного регіону повідомили, що санаторій площею 7870 м² знаходиться в смт. Ворзель Київської області. Його ринкова вартість становить 23 млн гривень. У 2007 році екс-керівництво Національного університету Державної податкової служби України незаконно передало зазначене державне майно у власність комерційної організації. Зокрема, передача держмайна відбулася за відсутності згоди суб’єкта управління майном – Державної податкової адміністрації України та без погодження Фонду державного майна України.

З огляду на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулася до суду з вимогою повернути з незаконною власності реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір» державі.

Господарським судом Київської області задоволено позовні вимоги прокуратури і витребувано з чужого незаконного володіння комерційної організації на користь держави вказаний об’єкт нерухомого майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *