Loading...

Влада в Росії може кардинально змінитися через провал в Україні

Російський політолог, учений і публіцист Андрєй Піонтковскій в інтерв’ю Обозревателю спрогнозував, що геополітичний провал Кремля в Україні і погіршення відносин із Заходом може сприяти зміні влади в Росії.

«Це стандартна ситуація, коли диктаторський режим терпить зовнішньополітичну поразку – а те, що сталося в Україні, це і є зовнішньополітична поразка», – зауважив політолог, аналізуючи імовірність палацового перевороту в Росії.

 «Нічого тепер Путін з Україною не вдіє, і якось треба виплутуватися з цієї ситуації», – наголосив Піонтковскій.

За його словами, в умовах такої поразки і істотного погіршення відносин із Заходом російська влада хвилюється лише про власний порятунок: «У Вашинґтон одна за одною приїжджають напівофіційні російські делегації аналітиків, наближених до Кремля. Вони всі в один голос продовжують лінію нового мирного співіснування із Заходом. Більш-менш розумні люди аналізують якісь варіанти, як зіскочити зі сходів ескалації відносин із Заходом».

У той же час, як він підмітив, якщо подивитися російські телевізійні передачі, то військова істерія, навпаки, нагнітається.

Відповідаючи на питання, хто може організувати зміну влади в Росії, експерт підкреслив, що «у Радянському Союзі такого гопника на посаді першого секретаря давно б уже зняло політбюро, як сталося з Хрущовим».

Він зазначив, що поки складно назвати точний час, коли це відбудеться. Тим не менше, на його думку, чим жорсткіше буде тиск Заходу на Кремль, тим швидше це станеться.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *