Екс-заступник гендиректора оборонного заводу “Маяк” затриманий на хабарі 2,5 млн доларів. Відео

Як повідомила повідомлення прес-служба СБУ, колишній заступник гендиректора заводу “Маяк”, що входить в концерн “Укроборонпром”, затриманий в Києві під час передачі йому 200 тис. доларів від керівника комерційної структури. Загалом зловмисник збирався отримати 2,5 млн доларів за сприяння в продажу заводу за зниженою ціною через Систему електронних торгів арештованим майном.

Екс-заступник гендиректора оборонного заводу "Маяк" затриманий на хабарі 2,5 млн доларів. Відео

“Служба безпеки України викрила колишнього чиновника одного з оборонних заводів концерну” Укроборонпром “, який намагався заробити на продажу державного майна 2,5 млн доларів США. Екс-заступник генерального директора заводу “Маяк” обіцяв керівникові комерційної структури посприяти позитивному вирішенню з придбання майнового комплексу ВАТ “Завод” Маяк “через Систему електронних торгів арештованим майном”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що офіційно бізнесмен повинен був заплатити за комплекс в Києві тільки 2 млн доларів. Правоохоронці затримали колишнього заступника гендиректора в відділенні банку в Шевченківському районі Києва під час передачі йому першої частини винагороди в сумі 200 тис. доларів.

Екс-заступник гендиректора оборонного заводу "Маяк" затриманий на хабарі 2,5 млн доларів. Відео

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу, тривають обшуки на території заводу і в приміщенні Державної виконавчої служби Оболонського району столиці. Перевіряється причетність до угоди нинішнього керівництва заводу. Вирішується питання про оголошення зловмисникові про підозру у вчиненні злочину.