Екс-губернатор Київської області знайшовся і заявив, що просто “трохи відпочивав”

Екс-глава Київської ОДА Максим Мельничук, дружина якого заявила, що він пропав безвісти, виявився цілим і неушкодженим. Про це його адвокат Юрій Сухов заявив в ефірі телеканалу NewsOne. Адвокат розповів, що Мельничук “просто трохи відпочивав” і найближчим часом виступить з заявою в Facebook.

Що стосується будинку Мельничука, то він до цих пір стоїть опломбований, і там нікого немає. Як заявив адвокат, ГПУ викинула дружину і дітей Мельничука на вулицю.

Як повідомляла “Країна” 1 вересня київський губернатор Мельничук подав у відставку за власним бажанням без пояснення причин.

Через тиждень, з’явилася інформація, що правоохоронці затримали на хабарі заступника голови Київської ОДА Ігоря Любко, який через посередника вимагав та отримав хабар в розмірі 200 тис. Грн.

Президент України Петро Порошенко підписав указ №389 / 2016 від 9 вересня про звільнення Максима Мельничука з посади голови Київської обласної державної адміністрації згідно із поданою ним заявою.

У суботу, 10 вересня, генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що його відомство розслідує причетність звільнився з посади голови Київської ОДА Мельничука до справи по його зама, затриманого на хабарі.

Дружина колишнього глави Київської ОДА Максима Мельничука заявила про його зникнення. У коментарі телеканалу NewsOne Галина Мельничук повідомила, що вночі в їхньому будинку пройшли обшуки, а про місцезнаходження її чоловіка нічого не знають ні вона, ні її помічники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *