Директор «Музею Майдану»: Нам досі не виділили навіть тимчасового приміщення

Експонати музею виставляються на територіях різних музеїв включно із закордонними

У «Музею Майдану», який має статус Національного, досі немає власного приміщення. Про це повідомив директор музею Ігор Пошивайло в інтерв’ю «Главкому».
«Після його (музею. – Ред.) формального утворення нам не виділили навіть тимчасового приміщення», – поскаржився він.
Пошивайло повідомив, що зараз експонати музею виставляються на територіях різних музеїв включно із закордонними. «У партнерів зберігаємо і наші фонди, а це понад 2000 артефактів», – додав він.
Директор музею розповів, що збирати колекцію почали в рамках громадської ініціативи «Музей Майдану» ще під час революційних подій у Києві. «Ідею створення музею виношували громадські активісти, потім до процесу долучили нову владу. Так, з’явився Указ Президента «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» (від 11 лютого 2015 року), а потім і розпорядження Кабінету міністрів «Про утворення державного закладу «Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності» (від 18 листопада)», – розказав Пошивайло, як зявився «Музей Майдану».
Нагадаємо, що музей одразу після заснування підпорядкували Інституту національної пам’яті. До свого призначення директором «Музею Майдану» Пошивайло працював на посаді заступника генерального директора Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», що на території Києво-Печерської лаври.