Пенсіонерам потрібно вибирати: пенсія або зарплата (інфографіка)

2 січня 2018 Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю повідомив, що після проведення пенсійної реформи українським пенсіонерам доведеться вибирати: пенсія або зарплата.

За словами міністра, людей пенсійного віку, які продовжують працювати, поставлять перед вибором. Вони повинні будуть вирішити: працювати і отримувати зарплату або йти на заслужений відпочинок і отримувати пенсію.

Поєднувати одне і інше, як це було до пенсійної реформи, стане неможливим. Таке правило, за словами Реви, введено в багатьох країнах.

«Після пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або людина працює, отримує зарплату і виходить на пенсію пізніше, але пенсія у нього буде більше. Або він відразу виходить на заслужений відпочинок і отримує пенсію, але при цьому вже не працює », – зазначив Рева.

Подробности пенсионной реформы в инфографике

Звернемо увагу, роботодавців попередили, щоб вони не брали на роботу пенсіонерів неофіційно. Якщо таке станеться, вони можуть поплатитися за це штрафом в розмірі 320 тисяч гривень.