Loading...

Думаю, ніхто не очікував такого нахабства від післямайданівської влади – екс-міністр економіки

Три питання, які нас дуже цікавлять:

– коли і чим закінчиться війна з Росією?

– як подолати владу олігархів в Україні?

– коли почнеться нормальне життя наших громадян?

На думку Володимира Ланового, влада знущається над українцями, підвищуючи тарифи. Таким чином, як зазначив екс-міністр, у населення відбирають здоров’я і життя.

Володимир Лановий зауважив, що він не розуміє, як можна нахабніти до такої міри. Екс-міністр обурений тим, що в той час, як доходи населення впали в два рази і нічим видавати пенсії, влада підвищує собі заробітні плати.

Підводячи підсумки, Володимир Лановий заявив, що зараз потурають «зловмисникам-клептократії», які грабують Україну. Він також обурений тим, що влада забезпечує їх судовим захистом і «авіакоридори в країни іншого громадянства».

На всі ці питання – одна відповідь: потрібні політичні зміни.

“Думаю, що ніхто не очікував такого нахабства післямайданівського істеблішменту. Але не варто «заламувати руки» і чекати покаяння. Вмирають люди, розвалюється держава, зовнішнім ворогом і корупціонерами спустошується економіка. Треба зробити масштабні зміни, фактично повністю оновити соціально-економічну систему і побудувати нову державу. А для цього – подолати цю клептократично-грабіжницьку владу”, – вважає Лановий.

 

Источник:https://censor.net.ua/b5836

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *