Другий день переатестації: майже 30% прокурорів “відсіяно”

На переатестацію не прийшло 117 прокурорів

Про це у Facebook повідомив член кадрової комісії Олександр Лємєнов.

“Сьогодні завершилось тестування на знання законодавства серед претендентів на роботу в Офісі Генерального прокурора. Маємо попередні дані, які ще будемо перераховувати і перевіряти. За два дні: 1088 прокурорів, з яких проходять далі 774, не склало іспит 197, не з’явилось 117. Відсів становить 29%”, – повідомив Лємєнов.

Він розповів, що граничний бал був не 95, а 70.

Зазначимо, що переатестація “не без пригод” розпочалась 23 жовтня. Про це вчора повідомив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Віктор Чумак у Facebook. “Сьогодні, прокурори почали проходити атестацію. Понад 200 осіб було в першій групі. Не обійшлося без пригод.
Ну, по-перше, одна особа навіть прийшовши на тестування, відмовилась від його проходження. Але є вже і приємні новини, на цей момент вже декілька осіб закінчили тестування з позитивним результатам”, – зазначив Чумак. За його словами, один прокурор військової прокуратури набрав 90 балів зі 100.

Раніше генпрокурор Руслан Рябошапка розповідав, що переатестація буде складатись з тестів на знання законодавства, перевірки загальних здібностей, перевірки на доброчесність й інтерв’ю (проведення співбесіди). До співбесіди будуть залучені фахівці із зовнішнього середовища, експерти громадянського суспільства та представники міжнародних організацій.