ДОГРАВСЯ! Найбагатшим губернатором України займеться поліція

Найбагатшим губернатором займеться поліція.

Національну поліцію зобов’язали розпочати досудове розслідування щодо проходження конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, повідомляє Корупція. Інфо

Таке рішення ухвалив Печерський райсуд Києва.

Громадська організація «Центр протидії корупції» звернулась до поліції із заявою про незаконне втручання в роботу комп’ютерної системи під час створення тестів для визначення переможця конкурсу.

Водночас головне слідче управління переслало заяву до НАБУ «для організації розгляду та прийняття рішення». НАБУ на відповідний запит ще не відповіло.

Представники організації звернулися до суду із скаргою на бездіяльність.

 24 листопада слідча суддя Печерського райсуду задовольнила скаргу. Суд зобов’язав Нацполіцію внести дані про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати відповідне розслідування.

Ухвала не підлягає оскарженню, повідомляє ЗМІ.

Раніше журналісти вказували, що кандидат Савченко склав тест на знання законодавства за 6 хв 4 сек. – приблизно втричі швидше за його конкурентів.

Під час проходження тестування кандидати самостійно не обирали пароль і логін, що суттєво знижує стійкість системи до взлому.

Журналісти виявили десятки помилок у презентації Савченка.

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Савченко переміг у конкурсі на посаду голови Миколаївської облдержадміністрації. 13 вересня таке рішення ухвалила комісія. Губернатора вперше обирали шляхом конкурсу. 6 жовтня президент Петро Порошенко видав відповідний указ.

Згідно з реєстром електронних декларацій, Савченко – найбагатший губернатор. Він задекларував $3,68 млн і €1 млн готівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *