Loading...

Die Welt: Російська мафія відмила в Німеччині мільярд євро

Догляд за хворими в ФРН став сферою діяльності «російської мафії».

Вихідці з країн колишнього СРСР заснували близько 230 фірм з догляду за хворими та інвалідами з тим, щоб використовувати їх для ведення злочинної діяльності, в тому числі для відмивання грошей, вимагання та нелегального грального бізнесу, пише DW з посиланням на радіостанцію Bayerischer Rundfunk і газету Die Welt. Серед керівництва цих організацій є підозрювані в замовних вбивствах, інформує еizvestia.com.

Загальна сума, на яку шахраї обдурили лікарняні, страхові та соціальні каси Німеччини, становить не менше одного мільярда євро.

Як підкреслюють видання, догляд за хворими в ФРН став сферою діяльності «російської мафії». Відзначається, що серед способів обману страхових кас, які розробили організовані «російсько-євразійські» злочинні угруповання, є і підробки звітів про надані послуги, і залучення в обман самих пацієнтів, які займалися симуляцією. У випадках з пацієнтами, які вимагають постійного догляду, злочинцям вдавалося отримувати до 15 тисяч євро на місяць за ненадані послуги, повідомляє «Радіо Свобода». Таким чином, частина злочинних схем була реалізована через змову з рядовими німцями.

За даними слідчих, кожен п’ятий євро, виплачений німецькими страховими касами пацієнтам, які вимагають догляду, міг незаконно йти до «російськомовних» злочинців.

Кримінальна система діє на значній частині території ФРН, встановила слідча група Федерального відомства з кримінальних справ і відомства по кримінальних справах федеральної землі Північний Рейн – Вестфалія.

Більшість ватажків цього злочинного співтовариства знаходяться в німецькій столиці, а самі фірми, обманом отримали великі суми грошей від страхових кас, проявляють велику активність в Північному Рейні –

Вестфалії, Берліні, Нижній Саксонії, Бранденбурхі і Баварії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *