Десятирічні близнюки з Глобино рахують швидше, ніж калькулятор і виграли Всесвітню олімпіаду
Народилися брати раніше терміну, а заговорили пізніше однолітків – довелося звертатися до логопеда
Калькулятор в голові – так кажуть про десятирічних близнюків з Глобино, що в Полтавській області. Хлопці менше ніж за секунду додають і віднімають чотиризначні числа. Брати Тарасови перемогли на Всесвітній олімпіаді з швидкого рахунку.
Ці двоє десятирічних близнюків рахують швидше за всіх в Україні. У п’ять років вже випереджали в арифметиці батька.
“Я сказав, наприклад, там двадцять сім помножити на чотири і вже собі думаю, скільки ж це буде, а вони мені” далі тато “. Я ж зупиняюся, а вони вже порахували “, – розповідає Сергій Тарасов, батько близнюків.
Народилися брати раніше терміну, заговорили пізніше однолітків – довелося звертатися до логопеда. А потім швидко наздогнали і перегнали інших. Ще з першого класу – як ті горішки клацали приклади в межах тисячі.
Тетяна Боровик, вчителька початкових класів Глобинської гімназії №1:
“Я розуміла по собі, що на певному етапі не можу себе переступити. Я не можу їм в першому класі дати приклади четвертого класу “.
Вчителька запропонувала батькам віддати синів до школи ментальної арифметики. Серед досягнень хлопців вже не один рекорд по швидкому рахунку. І при цьому близнюки планують перевершити самих себе – на будь-яке завдання витрачати менше ніж півсекунди!
Поза областю арифметики в іншому рекордсмени – звичайні хлопці.
“Вони люблять і футбол, і волейбол, грати в шахи, теніс. Звичайні діти “, – зазначає Юлія Тарасова, мама близнюків.
Батьки сподіваються, що унікальне вміння неодмінно стане в нагоді синам в дорослому житті.
Десятирічні близнюки з Глобино рахують швидше, ніж калькулятор і виграли Всесвітню олімпіаду
Зазначимо, що Роман і Юрій були переможцями всеукраїнського конкурсу «Диво–дитина 2018», учасниками шоу «Оля» на «Новому каналі» та телепроєкту «Круче всех» на «Інтері».
Нагадаємо, цього літа українські школярі вибороли 9 медалей на міжнародних олімпіадах. Додому вони привезли одну золоту, дві срібні та шість бронзових медалей з міжнародних олімпіадах з інформатики та астрономії.