ДЕПУТАТ ЖАННА ФЕДОРУК ПРО КРЕДИТ ТА ОСВІТЛЕННЯ МІСТА

Як ми вже повідомляли, на одній із попередніх сесій, при розгляді залучення кредиту НЕФКО для фінансування проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення міста на основі LED технологій та впровадження системи керування вуличним освітленням» депутат міської ради, член бюджетної комісії Жанна Федорук виступила з ґрунтовним аналізом цього питання. Подаємо скорочений виступ Жанни Володимирівни.

ДЕПУТАТ ЖАННА ФЕДОРУК ПРО КРЕДИТ ТА ОСВІТЛЕННЯ МІСТА

Пропозиції надійшли від вітчизняних виробників «Ледпрофі» та «Шефт». Економія щодо закупівлі світильників від «Ледпрофі» складає 2 млн. 869 тис. 575 грн., від «Шефт» – 2 млн. 638 тис. 126 грн. Економія всього проєкту, якби Переяслав скористався послугами українського виробника «Шефт» – 5 млн. 491 тис. 861 грн.!

То яка ж сума потрібна для вдосконалення освітлення вулиць центральної частини міста, які й так освітлені економними лампами? Між іншим, термін гарантії експлуатації світильників, уже замінених у 2014-2016 роках, має тривати ще 4-5 років. Але на це чомусь не зважають….

У свіжому випуску газети “Діловий Переяслав” читайте про те, як міський голова Тарас Костін, з усіх сил просуваючи кредит НЕФКО ніби-то на благородну справу – освітлення міста – чомусь не помічає явних  проріх та втрат коштів…. Може тому, що вже не йому цей кредит доведеться віддавати? Зате кошти освоювати планують саме нинішні менеджери….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *