ВСІ ЗАПИТАННЯ ДО МЕРА, АБО НОУ-ХАУ ПО-ПЕРЕЯСЛАВСЬКИ

Переяславці, мабуть, помітили, що на Борисоглібській площі почалися роботи по укладанню плитки. Можна було б порадіти, якби не одне АЛЕ!

Чи існує кримінальне провадження щодо украдених у громади коштів, адже міський голова обіцяв звернутися із відповідною заявою у правоохоронні органи (якщо, звісно він до того всього зовсім не причетний)?

На якій підставі і скільки плитки вивезло ВУКГ зі своєї території, де вона зберігалася і про що був складений відповідний акт?

Яка фірма отримала підряд на дані роботи?

Чому роботи проводяться без проведення тендеру, що є порушенням закону?

Ми побували на площі, але жоден із присутніх там робітників не захотів відповідати на запитання журналіста, хто проводить роботи, заявивши, що з усіма запитаннями я маю звертатися до міського голови.

А хто у нас у місті міський голова? Менеджер, якого ми найняли на роботу і який зобовязаний звітуватися за кожну потрачену копійку платників податків? Чи чиновник, який уявив себе всемогутнім і якому все сходить з рук?

Нинішній начальник ВУКГ Артем Гриценко сказав  по телефону, що плитку вивезено на підставі УВАГА! – якогось звернення громадян… Виходить, для того, щоб вивезти матеріальні цінності з території нашого комунального підприємства треба всього-навсього написати якесь звернення!

Іще. Один мільйон 55 тисяч гривень, які були заплачені фірмі “Рога і копита” зникли, бо роботи не були виконані. Для того, щоб знати, яку ще суму треба виділити з бюджету, щоб провести дані роботи, треба було все заміряти, співставити, провести експертизу… Мер просить у депутатів ще близько двох мільйонів гривень, щоб закрити дане питання. На підставі чого? Щоб заховати кінці у воду?…

Як же мило.. Найчесніший мер, як він сам себе називає, порушує закони на кожному кроці. Допоки?

А що на це скаже Антимонопольний комітет і КРУ?

Крім всього публікуємо  звернення депутата Жанни Федорук до міського голови у звязку із ситуацією, що склалася…

IMG_20190806_111531.jpg

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *