БУТИ БУТУ ЧИ НЕ БУТИ?

Бути чи не бути Сергію Буту начальником ВУКГ? Над таким питанням задумувалися депутати в ході другого пленарного засідання чергової 52-ї сесії ради. «Питання в тому: бути чи не бути. Чи у думках шляхетніше страждати, каміння й стріли долі навісної в собі тримати, чи, піднявши руки, спинити море труднощів». Втім, досить Шекспіра. Бо хоча пристрасті в сесійній залі вирували неабиякі, далеко не всі присутні переймалися шляхетністю слів і вчинків. Особливо сам Сергій Васильович та його добровільний захисник Тарас Вікторович.

На початку розгляду питання фінансової діяльності ВУКГ парламентар Жанна Федорук зачитала рішення спільного засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян та постійної комісії з питань бюджету та фінансів. Члени цих комісій вирішили провести перевірку фінансового стану ВУКГ, а також заслухати міського голову Тараса Костіна щодо результатів перевірки ВУКГ комісією працівників міської ради (акт цієї перевірки ми оприлюднимо в одному з наступних номерів). Цікаво, що голова комісії з регламенту Юрій Шинкар, який заявив про складання повноважень, звинуватив очільника міста в тому, що той не приймає депутата у своєму кабінеті, хоча при здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має право на депутатський прийом (ч. 2 п. 2 ст. 11 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад). Крім того, Юрій Сергійович повідомив, що акт перевірки ВУКГ працівники виконавчих органів ради йому не надали, на що мер звично закликав обранця громади не вводити присутніх в оману. Він буцімто давав відповідальній працівниці вказівку видати акт, а чому вона не видала, не знає. А працівниця знаходиться у відрядженні. Звична патова ситуація.

Отож про всі перипетії при розгляді даного питання, про те, хто нам ремонтував дороги і за яку ціну та те, чи отримали відповіді на свої прямі запитання депутати, читайте у свіжому номері газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *