Loading...

Депутат Максим Іващенко прозвітувався про виконану роботу «Самопомічі» та свою діяльність в окрузі № 31

16 лютого в приміщенні ЗОШ №5 відбулися чергові громадські слухання. Традиційно порядок денний включав звіт міського голови, депутатів з прилеглих округів та спілкування з громадою.

Небайдужу громаду мікрорайону Андруші хвилювали питання щодо дорожнього покриття, вуличного освітлення, водопостачання, ситуації з будівництвом по вул. Героїв Дніпра, 38-а/1 (там де планували будувати ТЕЦ), встановлення тимчасової споруди на вокзалі міста, питання закриття лікарні і, звичайно, вирішення проблем локального значення.

Свій виступ депутат Максим Миколайович Іващенко розпочав із презентації, яка включала діяльність міської організації та депутатської фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у міській раді. Він, як голова осередку та фракції в Переяславі-Хмельницькому, акцентував увагу присутніх на головних виконаних кроках.

Першим кроком фракції стала розробка та прийняття з іншими депутатами Регламенту Переяслав-Хмельницької міської ради та внесення правок до Положення про роботу постійних депутатських комісій.

Протягом року депутатською фракцією «Об’єднання «САМОПОМІЧ» було підготовлено та подано 13 проектів рішень: з них 7 прийнято, 5 відкликано та 1 не прийнято. Крім того, ще два перебувають у розробці. Депутат виокремив серед них затвердження Порядку подання електронних петицій до місцевої влади, Порядку роботи місцевого самоврядування щодо оприлюднення інформації за допомогою порталу «Відкритий бюджет», Порядок висвітлення інформації діяльності комунальних підприємств. Також спільно з депутатом В’ячеславом Нестеренком було розроблено та прийнято проект рішення «Про безоплатну передачу у власність ПАТ «Київобленерго» комплектної трансформаторної підстанції № 483». Завдяки підтриманого місцевими обранцями депутатського запиту від Максима Іващенка, було проведено громадські слухання щодо можливості побудови ТЕЦ по вул. Героїв Дніпра, 38-а/1.

Далі Максим Миколайович розповів про виконану роботи на окрузі № 31. Почав він свою діяльність зі знайомства із жителями вулиць. Такі зустрічі, у форматі діалогу й подальшої допомоги зі сторони обранця, стали регулярними. За його словами, депутат має бути свого роду звязковим між громадою та місцевою владою, але не виконавцем робіт – цим повинні займатися виконавчі органи міста. Депутати – це виборні посади, які на громадських засадах виконують свої обов’язки. Як на зустрічах з жителями округу, так і на слуханнях, депутат звертається до людей з тезою: «Ми повинні бути активні, дбати про свій добробут і вимагати від влади виконання поставлених завдань. Коли активна громада, тоді будуть і зміни. Як ідея – створити дієві вуличні комітети, де на кожній вулиці слід обрати голову чи старосту».

На окрузі виконано наступне: перейменовано вул. Підсінську (колишня Комунарів) на Західну, встановлено дорожній знак на вул. Весняній та лавочку на автобусній зупинці по вул. Богдана Хмельницького, по деяким вулицям обрізано гілля. Щодо водопостачання – роботи по свердловині на стадії завершення. За вуличне освітлення депутат подякував за оперативність керівнику ВУЖКГ Слюсарю Олександру Миколайовичу. Саме завдяки цьому вже освітлено міст через річку Альта (між мікрорайонами Андруші та Левада), вулиці Дружби, Алексеєва, Гетьмана Івана Сулими (№ 33, 46), провулок Гетьмана Івана Сулими, Набережна (№ 18-24), Т. Федоровича, Пєтухова, Комарова, Західна, Весела та Озерна.

Не виконано: обіцяним демонтованим забором зі стадіону імені Лобановського й досі не обгородили Андрушівське кладовище та не передано в комунальну власність водопровідного колодязя по вул. Гетьмана Івана Сулими, 7 (причина – виконавчі органи ради надають різні відповіді на звернення депутата). Протягом року обіцяли закупити матеріали для засипки доріг, але ніхто цього так і не зробив.

У 2017 році планується провести освітлення вулиці Сонячна та встановлення автобусних зупинок по вул. Богдана Хмельницького 190 та 279. Але це залежатиме від того, чи будуть на це виділені кошти з міського бюджету

Також депутат розповів і про громадські проекти, що проводили партійним осередком, зокрема про акції щодо перевірки на рак молочної залози та рівня цукру в крові, про організацію участі студентів у парламентських слуханннях, поїздку для людей з особливими потребами міста та району на виступ Ніка Вуйчича й екскурсію для дітей на завод Coca-Cola. Крім того, партійний осередок постійно поглиблює свої знання в сфері місцевої політики на тематичних семінарах та зустрічах. На проекті «Школа мерів» спільно із Переяслав-Хмельницькою командою (Віктор Хоменко, Ігор Янчук та Ірина Тесля) розробили Стратегію нашого міста, яка була передана нашій міській раді. У Центральній районній лікарні було проведено 2-і зустрічі з народним депутатом від партії «Самопоміч», заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я – Іриною Сисоєнко. Остання зустріч стосувалася формування госпітальних округів та подальшої долі нашої лікарні. Зі слів місцевого обранця, поки що не можна однозначно сказати про майбутнє нашої лікарні, але враховуючи потужність й чисельність відвідувачів до ЦРЛ, вона буде й надалі працювати в Переяславі-Хмельницькому. Можливо, вона стане лікарнею інтенсивного лікування І-го рівня.

Підсумовуючи сказане втще, депутат Максим Іващенко наголосив, що намагається допомагати всім жителям Переяслава, які до нього звертаються, а не лише людям, які проживають на його окрузі. Адже розбудова рідного міста залежить від кожного з нас!

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *