СБУ провела обшуки в компанії нардепа Сергія Рибалки

Народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка повідомив, що співробітники Служби безпеки України (СБУ) проводять обшуки та арешти в компаніях, якими керує його сім’я.

“Вони вже четвертий рік не можуть нічого знайти, придумали нову фальсифікацію. Використовують інше кримінальне провадження та придумали фейк про нібито фінансування тероризму – нібито якась продукція поставляється в ДНР або ЛНР, – заявив Рибалка.

Також народний депутат опублікував постанову суду про обшук, зазначивши, що документ раніше був у державному реєстрі, але потім “зник”.

Нагадаємо, що 6 квітня Генеральна прокуратура України проводила обшуки на ряді об’єктів, пов’язаних з діяльністю корпорації S. Group, засновником якої є народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка.

У лютому цього року прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган повідомила, що департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури проводив обшуки в офісних приміщеннях групи компаній Group S. в Дніпрі.

За її словами, слідчі дії проводилися в рамках кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК), замаху на привласнення чужого майна в особливо великих розмірах – 110 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК) та службового підроблення (ст. 366 КК).


До складу корпорації S. Group входять компанії Чиста планета, Продекспорт-2009, СнекЕкспорт.

Виробничі майданчики компаній, що входять в групу S. Group, розташовані в Дніпропетровській та Чернігівській областях. Їм належать торгові марки: Snekkin, Козацька слава, Мій рибалка, Semki, Мачо, KartoFan, Red, Fantasy, Fantee.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *