Loading...

Формула «Роттердам +» застосовується незаконно – НАБУ

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що так звана формула «Роттердам +» застосовується незаконно щодо значної кількості вугілля.

Про це він сказав в інтерв’ю 24-му каналу, повідомляє “Економічна правда”.

“Ми прийшли з обшуком в НКРЕ. Спочатку ми хотіли отримати всі ці документи через тимчасові доступи, але суд відмовив. Було прийнято рішення детективами про проведення обшуку, в ході якого були вилучені ці документи. Попередньо можу сказати, що, на жаль, ця формула не відповідає тим реаліям, які є в державі “, – сказав Ситник.

“Вона застосовується до вугілля, що постачається з-за кордону, але згідно тих документів, які ми вилучили, тільки 3% вугілля офіційно поставляється з-за кордону”, – підкреслив він.

При цьому формула «Роттердам +», за його словами, застосовується до 100% вугілля.

“На нашу думку це незаконно і ми, після проведення всіх слідчих дій, будемо приймати остаточне рішення по цій справі”, – сказав директор НАБУ.

“Це провадження було зареєстровано на підставі рішення суду, ми почали розслідування кілька місяців тому і зараз ми підійшли до того, що ми дійсно бачимо, що по відношенню до значної кількості вугілля застосовується незаконно ця формула”, – заявив Ситник.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *