Націоналісти взяли вертолітний майданчик Януковича під контроль – вимагають націоналізації

У понеділок, 16 жовтня, представники Національного корпусу, Свободи та Правого сектору заявили, що взяли будівлю вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі у Києві під свій контроль.

Про це йдеться у заяві Нацкорпусу, оприлюденій у Facebook.

“Сьогодні ми, націоналістичні сили беремо цю будівлю (“вертолітний майданчик”, – ред.) під контроль. Ми вимагаємо негайно зупинити “невизначений статус” цієї споруди та повернути її в державну власність”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Національний корпус via Facebook

Також у заяві проголошуються вимоги – повернути будівлю у державну власність, провести відкритий конкурс щодо цільового призначення споруди, провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу, включаючи вартість землі та інше.

Фото: Національний корпус via Facebook

“Так склалося, що акція розпочалася саме сьогодні. Ні з якою подією або заходом, які проходили в Києві або будуть відбуватися, це не пов’язано”, – заявив “Радик”.

“Перша мета, яку ми реалізуємо таким чином (взявши майданчик під контроль) – актуалізувати цю проблему і акцентувати увагу на ній. Будемо закликати до розгляду цього питання і вимагати його правового рішення”, – розповів він.

За його словами, поліція вже приїжджала на місце подій і переконалася, що в будівлі вертолітного майданчика все безпечно. Представник “Нацкорпуса” також повідомив, що всього на об’єкті знаходиться близько 50 активістів.

Також “Українська правда”, посилаючись на прес-службу “Свободи”, повідомляє, що дану акцію безпосередньо координує позафракційний нардеп Олег Петренко.

 Нагадаємо, у п’ятницю, 6 жовтня. під Верховною Радою сталася сутичка між представниками партії Національний корпус і співробітниками поліції.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *