Разумков: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЙМЕТЬСЯ ПИТАННЯМ ТАРИФІВ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВИБОРІВ

Президент України Володимир Зеленський збирається вирішити проблеми, пов’язані з високими тарифами, але для цього йому потрібна підтримка по всій вертикалі – починаючи від парламенту, закінчуючи Кабінетом міністрів.

Про це заявив глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в ефірі телеканалу NEWSONE.

Він уточнив, коли Зеленський зможе ґрунтовно зайнятися питаннями тарифів. “Кардинально підійти до цих питань ми зможемо тільки після парламентських виборів. Це об’єктивна реальність”, – підкреслив Разумков.

Також глава партії прокоментував можливість скасування деяких постанов Кабміну щодо тарифів на газ і воду.

“Так, їх можна скасувати, якщо вони не відповідають Конституції. На жаль, там все не так просто. На сьогоднішній момент, повірте мені, багато наших колег займаються саме цим питанням. Всі прекрасно розуміють, в першу чергу президент, що ті тарифи, які існують сьогодні в країні, для багатьох непідйомні “, – підсумував він.

Як повідомлялося раніше, Міністерство економічного розвитку спрогнозувало, як будуть рости тарифи на природний газ, електрику, опалення і гарячу воду для українців в найближчі кілька років. Про це йшлося в консенсус-прогнозі на сайті відомства.

Так, за даними уряду, в 2020 році ціна на газ для українців збільшиться на 20%, в 2021-му – ще на 15%, і у 2022 очікується чергове підвищення на 10%.

При цьому тарифи на гарячу воду і опалення зростуть на 15% в 2020 році, на 11,5% – в 2021 році і на 10% – в 2022 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *