СБУ викрила керівників асоціації автоперевізників у привласненні понад 100 мільйонів гривень

У Києві СБУ і прокуратура викрили схему привласнення грошей керівниками однієї з найбільших асоціацій автоперевізників. Менеджмент асоціації регулярно “відмивав” гроші отримані від вітчизняних перевізників як членські внески, оплату за проходження курсів та тренінгів, повідомили в прес-службі СБУ.

Керівники асоціації перераховували кошти страхової компанії за нібито надані послуги. Страховики через ряд фіктивних підприємств переводили їх у готівку та привласнювали разом з керівництвом асоціації.

Протягом 2014-2016 років зловмисники привласнили понад 100 млн гривень учасників асоціації. Також співробітники СБУ з’ясували, що посадові особи страхової компанії виводили гроші в Росію. Вони використовували нелегальний механізм “переуступки” прав страхування доставки вантажів афілійованої структурі з РФ.

Оперативники провели обшуки в офісах асоціації та страховиків, за місцем їх проживання і виявили 190 тис. Доларів, понад 100 тис. швейцарських франків, майже 600 тис. Гривень, більш ніж 28 тис. Євро, велика кількість ювелірних виробів і незареєстровану зброю.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *