Чотири ковідні лікарні на Київщині завантажені майже на 100 відсотків

Чотири госпітальні бази на Київщині, які лікують хворих на COVID-19, заповнені майже на 100%. Про це зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 24 березня, під час онлайн-брифінгу, передає пресслужба Київської ОДА

Він деталізував, що найвища завантаженість зафіксована в Київській обласній клінічній лікарні, Центральній районній лікарні у Києво-Святошинському районі, а також міських лікарнях №1 і №3 у Білій Церкві.

Натомість у інших госпітальних базах ступінь завантаженості коливається від 51% до 98%.

«Ми фіксуємо на Київщині не просто загальне збільшення кількості випадків інфікування на COVID-19. У нас зростає кількість хворих, які мають ускладнені форми хвороби й через це потрапляють до лікарень. Наприклад, зараз на стаціонарі в нас лікується 1751 людина. Це на 415 пацієнтів більше, ніж минулого тижня. У зв’язку з цим одне з найважливіших наших завдань зараз – розширити мережу інфекційних ліжок у «ковідних» лікарнях», – повідомив Василь Володін.

Він уточнив, що наразі інфекційна мережа госпітальних баз на Київщині складається з 3172 ліжок.

«Упродовж найближчого тижня плануємо додати 250 нових місць. А за потреби зможемо перепрофілювати ще 669. Проте для нас важливо не просто збільшувати кількість ліжко-місць, а докласти максимум зусиль для того, щоб усі їх ще й забезпечити киснем. Таким чином ми зможемо надавати більш ефективну медичну допомогу нашим хворим», – наголосив Василь Володін.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”