Щоб не збільшувати вартість проїзду вдвічі, перевізники Київщини зажадали від влади скасувати запроваджені обмеження

Автотранспортні підприємства зажадали від влади Київської області скасувати запроваджене 21 березня обмеження кількості пасажирів, яке передбачає заповнення салонів автобусів лише на 50%. Про це повідомляє інформаційне агентство “ITV“.

Перевізники заявляють, що в іншому випадку для продовження пасажирських перевезень доведеться збільшити вартість проїзду вдвічі.

Перевезення з обмеженням 50% не дасть можливості збирати кошти навіть на паливо. Єдиний вихід – підняття вдвічі вартості перевезень, але це спричинить соціальну напругу серед населення області. Автотранспортні підприємства вимагають негайно відмінити додаткові обмеження при здійсненні регулярних перевезень.

Також перевізники закликали облдержадміністрацію розробити програму підтримки автотранспортних підприємств у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень, надати їм право під час карантину самостійно зменшувати кількість автобусів на маршрутах, визначити обсяги компенсації за перевезення пільгових категорій населення та ініціювати відповідні зміни в обласному бюджеті.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”