Через ураганний вітер у столиці приспустили головний прапор України, а в Харкові найвищий державний прапор розірвало навпіл

У п’ятницю, 14 січня, найвищий державний прапор України, який знаходиться у Харкові, розірвало навпіл. Про це повідомляє Новини.LIVE Kharkiv.

Причиною ушкодження прапора став сильний ураганний вітер. Через погані погодні умови у місті дуже постраждала полотнище найбільшого прапора України.

Відомо, що напередодні співробітники СКП “Харківзеленбуд” приспустили прапор України, адже знали про прогноз погоди. Однак пориви вітру виявилися набагато сильнішими і через це прапор розірвався навпіл.

У комунальному підприємстві зазначають, що нині прапор зняли, найближчим часом його замінять на новий. Однак піднімуть його лише тоді, коли дозволятимуть погодні умови.

Перед підняттям прапора співробітники підприємства обов’язково перевірять усі шви та кріплення на цілісність, а вже потім повернуть на звичну висоту головний прапор міста.

Варто зазначити, що прапор коштував майже 25 мільйонів гривень.

У Києві теж вирує сильний ураган. Через погані погодні умови було ухвалено рішення приспустити головний прапор України, що знаходиться на Печерську. 

Відомо, що прапор знову піднімуть після покращення погодних умов. Швидше за все це відбудеться 17 січня.

На сьогодні в Києві встановлено найбільший у країні флагшток. Висота споруди становить майже 90 метрів, а вага – 32 тонни. Водночас розмір полотнища прапора вражає – 16 на 24 метри.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram