Будьте пильні: мобільних операторів викрили в махінаціях з тарифами

Антимонопольний комітет України звинуватив мобільних операторів в маніпуляціях з інформуванням абонентів про тарифи на голосовий зв’язок

Про це повідомляє прес-центр АМКУ з посиланням на Обозреватель.

Так, в річному звіті відомства зазначається, що Київстар, МТС Україна та LifeCell поширюють інформацію, яка вводить споживачів в оману.

Оператори мобільного зв’язку, інформуючи абонента про голосову послугу, зазвичай вказують, що тариф становить Х грн / секунда. При цьому оператори додатково повідомляють про принципи тарифікації дзвінків.

“Наприклад, Київстар зазначає, що тарифікація дзвінків-посекундна Потім додає, що тарифікація дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини А секунди з 2-ї по 60-ю не тарифікуються ..”, – йдеться в звіті.

Lifecell також вказує, що тарифікація є посекундною. Але додає, що тарифікація здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови. А решта 59  секунд надаються в рахунок вартості першої секунди.

МТС Україна вказує, що тарифікація здійснюється в першу секунду кожної хвилини. При цьому оператор не вказує, що тарифікація є посекундною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *