П’ЯТЬ НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОСПАТИ

1.Президент України Петро Порошенко ініціює зміни до Конституції, які дозволять створити кримськотатарську автономію. За словами президента, це потрібно було зробити давно, але “всі президенти і вся українська влада” боялися кримських татар.

 2. Депутат Держдуми Роман Худяков з ЛДПР звернувся в Міністерство юстиції РФ з проханням визнати гімн України і вірш Павла Чубинського, що лягло в основу, екстремістськими матеріалами. Депутат заявив, що Чубинський “завжди отрутою дихав проти громадян Російської Федерації”.

 3. Легендарний американський боксер 74-річний Мохаммед Алі знаходиться при смерті. Він потрапив до лікарні в середу, 1 червня, через проблеми з легенями. Стан 74-річного боксера ускладнюється хворобою Паркінсона.

4. Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі. Підставою для відкриття кримінального провадження стала заява активіста однієї з громадських організацій, який просить спецслужбу розслідувати передумови виникнення пожежі. За інформацією активіста, до пожежі можуть бути причетні службові особи органів місцевого самоврядування.

 5. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не виключив закупівлю газу із РФ на кредитні гроші, які можуть бути надані Всесвітнім банком. За словами Гройсмана, його уряд прийме “політичне рішення”, якщо “Газпром” зробить “правильну пропозицію”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *