Пособник терористів: У мережі з’явилися докази держзради командира донецького спецназу Голубана

Юрія Голубана свого часу затримували співробітники Служби безпеки України за зв’язки з ватажком терористичного угрупування “Восток” Олександром Ходаковським.

Український журналіст Артем Фурманюк звинуватив полковника поліції Юрія Голубана в державній зраді, заявивши, що той воював на стороні терористів “Донецької народної республіки”. Відповідну заяву Фурманюк опублікував в Facebook.

За його словами, Голубана свого часу затримували співробітники Служби безпеки України за зв’язки з ватажком терористичного угрупування “Восток” Олександром Ходаковським.

“Затримали його за те, що дізналися про його прямий мобільний зв’язок з ватажком терористичного угрупування “Восток” Ходаковським під час боїв за донецький аеропорт”, – підкреслив журналіст.

Фурманюк зазначив, що сам Ходаковський також підтвердив інформацію про мобільні “зідзвонювання” “Востока” з Голубаном.

“До речі, за словами Ходаковського, Голубан незадовго до свого переходу на українську сторону також ховався за балаклавою, як і Грішин (Семен Семенченко. – ред.)”, – заявив журналіст.

За словами Фурманюка, надійні джерела підтверджують, що Голубан насправді працював в управлінні “А” Донецького обласного СБУ під керівництвом саме Ходаковського.

Пособник терористів: У мережі з'явилися докази держзради командира донецького спецназу Голубана

“У мене по крупицях почала з’являтися і нова інформація про цього зрадника. До речі, як виявилося, те, що він воював на боці “ДНР “, для багатьох пересічних жителів Донецька не секрет”, – резюмував журналіст.

“За достовірність фото, яке я публікую нижче я не поручуся, тому що узяв його з коментів під одним з моїх власних постів. Але навіть в якості “фотожаби” воно дуже доречно до мого повідомлення. В будь-якому випадку воно чудово передає суть поточного політичного моменту!” – підсумував він.

Пособник терористів: У мережі з'явилися докази держзради командира донецького спецназу Голубана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *