БОЙОВИКИ ПОГРОЖУЮТЬ ПРОВЕСТИ ВИБОРИ НА ДОНБАСІ БЕЗ УЗГОДЖЕННЯ ІЗ КИЄВОМ

Захарченко не виключив, що вибори можуть відбудуться протягом 2016 року.

Бойовики “ДНР” заявили, що українська влада повинна до 14 липня 2016 року прийняти узгоджений з “ДНР” закон про місцеві вибори на Донбасі, бо інакше дата для виборів буде визначена в односторонньому порядку. Про це повідомив лідер донецьких бойовиків Олександр Захарченко. “До 14 липня цього року Україна або приймає закон про місцеві вибори, який нас влаштує, або ні. Цей закон в обов’язковому порядку повинен бути узгоджений з представниками Донбасу. Якщо такий закон не приймуть, будемо приймати рішення про проведення місцевих виборів самостійно”, – зауважив він.

Захарченко не виключив, що вибори можуть відбудуться протягом 2016 року. “Але я сумніваюся, що Україна 14 числа прийме закон про місцеві вибори на Донбасі в узгодженому з нами вигляді”, – резюмував очільник самопроголошеної “ДНР”.

 Нагадаємо, що раніше спікер Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що для проведення виборів на Донбасі необхідно виконати низку умов, які передбачають Мінські домовленості.  В іншому випадку, на думку Парубія, вибори на окупованих територіях сходу України можуть носити технічний характер.
Дірку вам від бублика! Виродки!