Одесити передали президенту звернення про відставку Труханова

21 червня в Одесі проходив муніципальний форум Асоціації міст, який зібрав мерів різних населених пунктів України та провідних політиків країни. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Так, повідомляється, що з раннього ранку до стін готелю Gagarinn, де проходив захід, стали стягуватися одесити, незадоволені політикою міського голови і загальною ситуацією в місті Одеса. До полудня на вулиці Генуезькій зібралося 7 тисяч городян, які вимагали негайної відставки Геннадія Труханова.

Видання повідомляє, що учасники мітингу передали своє звернення  президенту України Петру Порошенко, першому заступнику глави Адміністрації президента Віталію Ковальчуку, який, в свою чергу, запевнив одеситів, що на Банковій до критичної ситуації в Одесі “поставляться дуже серйозно”. “В рядах протестуючих – люди різного віку і поглядів. Це і відомі євромайдановци, патріоти, громадські діячі та пересічні одесити, які зізнаються, що, на жаль, і самі голосували за Труханова, але сьогодні розуміють, що життя в Одесі стало нестерпним, а саме місто з найкращого для життя міста України перетворюється в провінцію. у протестуючих одеситів мотиви різні, але повну одностайність в оцінці ситуації: Труханов повинен піти достроково, негайно! ” – Пишуть місцеві ЗМІ.

Активіст від імені всіх учасників мітингу заявив, що Україна уже інша країна і не можна нею керувати методами 90-х. «Я впевнений, що нинішня одеська влада піде геть, а будь-яка наступна буде розуміти і знати, що на запити громадського суспільства необхідно відповідати миттєво», – сказав він.

Учасники форуму були неабияк здивовані, побачивши що на акцію протесту вийшло близько семи тисяч одеситів. Присутні в залі одеські журналісти пояснювали їм, що люди обурені розпродажем узбережжя і зелених зон, подвійним громадянством мера, його байдужим ставленням до декомунізації, офоршорними оборудками, скандальним проектом зонінгу. Складати зброю вони не збираються. Їхня безстрокова акція на Думській площі біля приміщенням міськради, яку вони називають філією Кремля, триватиме допоки Геннадій Труханов не буде звільнений з посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *