Білий дім заперечує причетність Трампа до злочинів його екс-адвоката Коена

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що визнання провини колишнім адвокатом Дональда Трампа Майклом Коеном не вказує на причетність до злочинів президента США.

Про це повідомляє Reuters.

“Як заявляв президент і ми неодноразово стверджували, він не зробив нічого поганого. Ніяких звинувачень проти нього немає”, – підкреслила Сандерс.

За її словами, те, що Коен пішов на угоду з прокурорами і визнав провину, не означає, що до звинувачення причетний Трамп.

 Як повідомлялось, екс-адвокат президента США під присягою заявив, що пішов на злочин за дорученням Трампа.

Коен підкреслив, що “в координації і за вказівкою кандидата на федеральний пост” запобіг публікації інформації, яка могла завдати шкоди кандидату і його передвиборчій кампанії.

За словами федерального судді, “він заявив на судовому засіданні, що заплатив 130 і 150 тис доларів двом жінкам з основною метою вплинути на вибори”.

Коен не назвав жіночі імена та прізвище Трампа, але суми виплат відповідають платежам за мовчання щодо сексуального зв’язку з Трампом порноакторці Стормі Деніелс і моделі Playboy Карен Макдугал безпосередньо перед виборами.

Особистий адвокат Трампа Руді Джуліані заявив, що “у справі Коена немає жодних звинувачень проти президента”.

Сам Трамп підкреслив, що не знав про те, що Коен заплатив за мовчання порноактрисі Стормі Деніелс та моделі Карен Макдугал, щоб вони публічно не говорили про сексуальні зв’язки з ним.

“Я дізнався про це вже потім. Насправді, перше, що я запитав, коли дізнався про це, чи виводили вони гроші з бюджету передвиборної кампанії, тому що це могло б бути трохи ризиковано.

Але вони не вивели кошти з кампанії, це дуже важливо”, – заявив глава Білого дому в інтерв’ю програмі FOX & friends.

Раніше повідомлялось. що Коен уклав угоду зі слідством.

За даними New York Times, одне з обвинувачень на адресу Коена стосується фінансових махінацій на суму в 20 млн доларів. За даними газети, він міг приховати справжні відомості про своє майно заради отримання позик на цю суму для розвитку бізнесу у сфері таксі, з яким пов’язана його сім’я.