Із обласного бюджету виділять 20 млн грн для громад Київщини, щоб опалювальний сезон пройшов стабільно

Майже 20 млн грн із обласного бюджету отримають громади Київщини для забезпечення стабільного опалювального сезону цього року. Про це повідомляє пресслужба КОДА.
Ми розуміли, що допомога в цьому питанні є для них вкрай важливою та необхідною з огляду на складну ситуацію на газовому ринку. Тож ОДА ініціювала та розробила програму “Фінансової підтримки місцевих бюджетів Київської області з часткового відшкодування різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води населенню, встановлених органами на 2021 рік”. Нашу ініціативу про виділення коштів щойно підтримали депутати Київської обласної ради під час засідання сесії, – сказав глава Київської обласної держадміністрації Василь Фолодін.
Забезпечити людей стабільною подачею тепла – це ключове завдання, яке поставив Президент України Володимир Зеленський. Щоб зменшити навантаження на місцеві бюджети, для громад будуть передбачені компенсатори. І обласна програма фінансової підтримки є одним із таких ефективних механізмів.
Василь Володін подякував всім представникам місцевого самоврядування Київщини, які практично долучились до розробки програми та надали економічні обґрунтування щодо часткового покриття різниці в тарифах, а також всім депутатам, які сьогодні проголосували “за”.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram